Společnost SIACITY je elitní český dodavatel městského a venkovského mobiliáře. Vyvíjí, vyrábí, dodává a instaluje originální řady mobiliáře upravené zákazníkům na míru.

Výrobky společnosti SIACITY poznáte podle nezaměnitelného originálního rukopisu, který je jednotícím prvkem všech našich výrobků. Variabilita prvků našeho mobiliáře pak umožňuje skutečně výjimečná řešení, přispívající ke geniu loci jakéhokoliv prostranství.

Mobiliář SIACITY již přes deset let krášlí veřejné prostory českých a moravských měst a obcí. Lidé si oblíbili zvláštní kouzlo našich výrobků, vycházející z našeho zaujetí pro komplexní řešení veřejných prostor, kombinující krásu designu s účelností.

My v SIACITY víme, že veřejný prostor se všemi možnými přírodními i lidskými vlivy klade na výrobky nadstandardní nároky. Náš mobiliář již deset let prokazuje, že jsme schopni dostát našim garancím, ať je to nadstandardní životnost našich výrobků, odolnost vůči vnějším vlivům nebo velmi snadná údržba. Naše zkušenosti jsou zárukou kvalitně a spolehlivě odvedené práce.

Společnost SIACITY s.r.o je držitelem Osvědčení o shodě řízení výroby /Certificate of conformity of the factory production control/ č.1516-CPR-15-0176.

Ing. Václav Vosáhlo
jednatel SIACITY s.r.o

SIACITY s.r.o. - idatabaze.czMěstský mobiliář - idatabaze.cz